KASK LS2 FF324 METRO RAPID WHITE BLUE

Promocja

Sportowo-turystyczny kask o atrakcyjnej stylistyce, nawiązującej do kształtu kasków wyścigowych . W tym sezonie na prośbę użytkowników, Ls2 wprowadził kolejne ulepszenie i standardowo  w komplecie z kaskiem dokładany jest pinlock.

Za praktyczne właściwości kasku odpowiada m.in. wbudowana blenda przeciwsłoneczna (tzw. Okulary lotnicze) i wygodna wyściółka wnętrza. Wydajny system wentylacji i mini spojlery, odpowiadające za minimalizowanie uczucia turbulencji podczas jazdy z większymi prędkościami, dopełniają jego wartości użytkowych.

Cena brutto
649,00 PLN
549,00 PLN
Rozmiar:

Nowy kask szczękowy LS2 to kolejny krok na drodze rozwoju marki.

Oryginalna stylistyka i nowatorskie rozwiązania przenoszą LS2 na wyższy poziom. FF324 Metro posiada   homologację ECE 22.05 P . 

Jego wykonana z kompozytu poliwęglanowego HPTT skorupa wytwarzana jest w 2 rozmiarach, dzięki czemu można uzyskać doskonałe dopasowanie kasku nie tylko do rozmiaru głowy ale też do całej sylwetki motocyklisty. 

Panele na szczęce kasku zakrywają otwory wentylacyjne. Możne je zdemontować, dzięki czemu przepływ powietrza znacznie się zwiększa, co z pewnością przyniesie ulgę podczas jazdy w najgorętsze dni. Panele dodatkowo pełnią funkcję dekoracyjną. 

Dzięki temu, że dostępne są w różnych kolorach jako osobne akcesorium, pozwalają na personalizację kasku i tworzenie ciekawych kompozycji kolorystycznych. 

Panele wypełnienia wycinane są laserowo a tkanina wyściółki ma właściwości oddychające i antybakteryjne. Wyściółkę można demontować i prać. 

Szeroki wizjer Lexan jest uzupełniony o pinlock. 

Dzięki blendzie łatwiej będzie podróżować w pełnym słońcu.

waga: XS-M: 1550 g,  L-XXL - 1650 g

Transport Gratis!

Zakupione pojazdy dostarczymy za darmo na terenie całego kraju!*
*Oferta obejmuje wybrane pojazdy

Salon 350m²!

Zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego w Krakowie.
Zobacz jak dojechać

Raty 0%!

10 oraz 20 rat 0%
Bez ukrytych kosztów !
Sprawdź