skuter elektryczny ASKOLL ES3

elektryczny 125 cm 

Dla bardziej wymagających użytkowników, Askoll przygotował mocniejszy skuter eS3, odpowiadający kategorii 125cm. Nowoczesny silnik elektryczny generuje moc 3 kW i rozpędza skuter do 70 km/h. Zasięg skutera wynosi prawie 100 km!

Cena brutto
16 990,00 PLN
Skuter został od podstaw zaprojektowany jako pojazd elektryczny, w przeciwieństwie do wielu innych, które są przeróbkami wersji spalinowych. Dzięki temu, jego waga to tylko 86 kg, niezależnie od stopnia naładowania baterii.

Przyjmując przeciętny przebieg dzienny 10 km, koszt eksploatacji to zaledwie 2,40 zł brutto na miesiąc. Przejechanie takiego samego dystansu skuterem spalinowym kosztuje 29 zł brutto, czyli 12 razy drożej! (*przyjmując zużycie 3l/100km, koszt paliwa 4,80 zł brutto)


Ilość miejsc 2
Moc silnika 2700 W
Prędkość maks. 70 km/h
Ilość baterii 2
Pojemność baterii 2900 Wh
Zasięg 96 km


film pokazowy: https://www.youtube.com/watch?v=czpIKHp3EyU
100% Made in Italy

Skuter Askoll zaprojektowany został przez specjalistów, którzy przez wiele lat zdobywali doświadczenie u znanych włoskich producentów. Dzięki temu, pozycja na skuterze jest wygodna i naturalna, przystosowana dla Europejczyków.

Pojazd jest w całości produkowany w Dueville we Włoszech. Każda jego część została skrupulatnie opracowana w centrum projektowym w siedzibie firmy, a większość części pochodzi od włoskich lub europejskich dostawców.
Łatwe i szybkie ładowanie

Baterię możesz wyjąć spod siedzenia jak walizkę i wygodnie przenieść do ładowania w domu lub biurze. Jedna bateria waży tylko 8 kg, czyli tyle ile zgrzewka wody mineralnej. W 3 godziny naładujesz ją od 10% do 90%. Obydwie baterie możesz jednocześnie ładować również bez wyjmowania, ze zwykłego gniazdka, przy pomocy dołączonej ładowarki.

Litowo-jonowe ogniwa, Samsung bądź Panasonic, gwarantują niezmienną pojemność przez 800 cykli ładowania, a ich żywotność można przedłużyć nawet dwukrotnie, utrzymując poziom naładowania między 15 a 90%. Askoll jako jedna z trzech firm w Europie posiada autoryzację firmy Panasonic na montaż ogniw w swoich fabrykach.

Radość bezgłośnego przyspieszenia!

Mocny silnik elektryczny generuje moc do 3 kW, przenosząc na tylne koło do 130 Nm momentu obrotowego. To tyle, ile wytwarza samochodowy silnik benzynowy o mocy 85KM!
Dzięki temu pierwszy wystartujesz ze świateł, a prędkość maksymalną osiągniesz w mgnieniu oka! I to wszystko niemal bezgłośnie!


Transport Gratis!

Zakupione pojazdy dostarczymy za darmo na terenie całego kraju!*
*Oferta obejmuje wybrane pojazdy

Salon 550m²!

Zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego w Krakowie.
Zobacz jak dojechać

Leasing / RATY

Atrakcyjne warunki finansowania
Sprawdź