skuter elektryczny ASKOLL ES2

Zaprojektowane od podstaw we Włoszech przez najlepszych specjalistów.

Skuter Askoll został od podstaw zaprojektowany we Włoszech, jako pojazd elektryczny, w przeciwieństwie do wielu innych, które są przeróbkami wersji spalinowych. Dzięki temu, jest lekki i zwinny oraz pozwala pokonywać długie dystanse. Dostępny w trzech wersjach, z silnikiem o mocy do 3,0 kW, pozwala rozpędzić się nawet do 70km/h. Produkcja skuterów odbywa się w 100% we Włoszech.

Cena brutto
14 590,00 PLN
Dostępność: Natychmiast
Dostawa: Transport Gratis
Status: Nowy
Gwarancja: 24 miesiące

Skutery Askoll emitują 0 g/km CO2, jeśli ładowanie odbywa się z odnawialnych źródeł energii. W przypadku nieodnawialnych źródeł energii, emisja CO2 wynosi zaledwie 7,2 g/km.

Dla porównania, skuter spalinowy emituje 72 g CO2 na km, czy 10-krotnie więcej. Po europejskich drogach jeździ ok. 11 mln skuterów. Wyobraź sobie teraz, że gdyby wszystkie skutery były elektryczne, emisja dwutlenku węgla spadłaby łącznie o 2 mln ton!

Przyjmując przeciętny przebieg dzienny 10 km, koszt ładowania to zaledwie 2,40 zł brutto na miesiąc. Paliwo do przejechania takiego samego dystansu skuterem spalinowym kosztuje 29 zł brutto*, czyli 12 razy drożej!

Silnik elektryczny w skuterze Askoll nie potrzebuje do pracy oleju ani filtrów, które wymagałyby okresowej wymiany. Dzięki temu, koszty serwisowania są o wiele niższe i ograniczają się w zasadzie do wymiany płynu i klocków hamulcowych.

*przyjmując zużycie 3l/100km, koszt paliwa 4,80 zł brutto


film pokazowy : https://www.youtube.com/watch?v=czpIKHp3EyU&feature=youtu.be

100% Made in Italy

Skuter Askoll zaprojektowany został przez specjalistów, którzy przez wiele lat zdobywali doświadczenie u znanych włoskich producentów. Dzięki temu, pozycja na skuterze jest wygodna i naturalna, przystosowana dla Europejczyków.

Pojazd jest w całości produkowany w Dueville we Włoszech. Każda jego część została skrupulatnie opracowana w centrum projektowym w siedzibie firmy, a większość części pochodzi od włoskich lub europejskich dostawców.
Łatwe i szybkie ładowanie

Baterię możesz wyjąć spod siedzenia jak walizkę i wygodnie przenieść do ładowania w domu lub biurze. Jedna bateria waży tylko 8 kg, czyli tyle ile zgrzewka wody mineralnej. W 3 godziny naładujesz ją od 10% do 90%. Obydwie baterie możesz jednocześnie ładować również bez wyjmowania, ze zwykłego gniazdka, przy pomocy dołączonej ładowarki.

Litowo-jonowe ogniwa, Samsung bądź Panasonic, gwarantują niezmienną pojemność przez 800 cykli ładowania, a ich żywotność można przedłużyć nawet dwukrotnie, utrzymując poziom naładowania między 15 a 90%. Askoll jako jedna z trzech firm w Europie posiada autoryzację firmy Panasonic na montaż ogniw w swoich fabrykach.

Radość bezgłośnego przyspieszenia!

Mocny silnik elektryczny generuje moc do 3 kW, przenosząc na tylne koło do 130 Nm momentu obrotowego. To tyle, ile wytwarza samochodowy silnik benzynowy o mocy 85KM!
Dzięki temu pierwszy wystartujesz ze świateł, a prędkość maksymalną osiągniesz w mgnieniu oka! I to wszystko niemal bezgłośnie!

 
 

Transport Gratis!

Zakupione pojazdy dostarczymy za darmo na terenie całego kraju!*
*Oferta obejmuje wybrane pojazdy

Salon 550m²!

Zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego w Krakowie.
Zobacz jak dojechać

Leasing / RATY

Atrakcyjne warunki finansowania
Sprawdź