SKUTER ELEKTRYCZNY NIU N SPORT

Nowość

Skuter elektryczny o kompaktowych wymiarach. Niska waga pojazdu i łatwość prowadzenia czynią go idealnym skuterem miejskim, a mocny bezszczotkowy silnik elektryczny zapewnia bardzo dobre przyśpieszenie co jest bardzo ważne w zakorkowanych miastach.

Przyjedź i poznaj NIU osobiście u nas w salonie !

Cena brutto
9 990,00 PLN

Litowo-jonowa rewolucja

Niezwykle lekki. Jeszcze większy zasięg.

W skuterze N1S zastosowaliśmy najwyższej jakości akumulatory firm Panasonic, Samsung i LG, objęte 2-letnią gwarancją. Dzięki niskiej wadze (10 kg), możesz łatwo zanieść akumulator do domu lub do pracy i go naładować. 29Ah akumulator naładujesz do pełna w 6 godzin, co pozwoli Ci na przejechanie maksymalnie 50-70 km

80km*


Większy zasięg

Skuter N1S zapewni Ci zasięg na poziomie 50-80 km na jednym ładowaniu. Jedź do pracy lub zabierz go na weekend. Przyszłość taniego, miejskiego transportu dostępna już dzisiaj.

*zasięg zależy od takich czynników jak prędkość, waga, sposób hamowania itd.


BOSCH + FOC Układ napędowy

Niemiecka precyzja

Dzięki współpracy z firmą BOSCH udało nam się stworzyć niesamowicie wydajny i nowoczesny silnik o mocy 1800W do napędu skuterów przyszłości. Zastosowaliśmy układ FOC (Field-Oriented Control), by zminimalizować pobór energii. Połączyliśmy FOC z systemem EBS, dzięki czemu odzyskujesz część energii podczas hamowania.


Prostota i Elegancja

W projektowaniu wyznajemy zasadę, że mniej może oznaczać więcej. W taki właśnie sposób zaprojektowaliśmy nasze pojazdy, żeby były trwałymi i niezawodnymi pojazdami, zachowując jednocześnie elegancką formę.

Projekt i staranne modelowanie

Nowoczesne wzornictwo przemysłowe ma swoje początki w rzemiośle. Wdrażanie kolejnych innowacji technologicznych ma sens wyłącznie wtedy, gdy uda się je zastosować z najwyższą starannością. Wierzymy, że ta sztuka udała nam się w modelu N


Aplikacja NIU

Inteligencja w czasie rzeczywistym

GPS / System przeciwkradzieżowy / Monitoring pojazdu / Diagnostyka skutera / Pomoc

Aplikacja NIU dostarcza Ci niezbędnych informacji o Twoim N1S. Skuter może być poza zasięgiem Twojego wzroku, a Ty możesz być zupełnie spokojny, dzięki funkcji przeciwkradzieżowej. Dodatkowo masz pełną informację o stanie naładowania akumulatora, historii przejazdów, ewentualnych awariach, dostępnych serwisach itd.


Specyfikacja

  • Pojemność silnika: 50 ccm
  • Rodzaj: elektryczny
  • Moc maksymalna: 1500 W
  • Rodzaj akumulatora: Panasonic / NCR18650PF
  • Pojemność akumulatora: 60V - 29Ah
  • Hamulce: tarcza / tarcza (CBS)

Transport Gratis!

Zakupione pojazdy dostarczymy za darmo na terenie całego kraju!*
*Oferta obejmuje wybrane pojazdy

Salon 550m²!

Zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego w Krakowie.
Zobacz jak dojechać

Leasing / RATY

Atrakcyjne warunki finansowania
Sprawdź